Jakie sole stosować

Na europejskim rynku w ostatnim okresie pojawiło się sporo firm realizujących owe inwestycje jak groty, a także sauny solne. Jedna jest jednak firma, jaka do takowych zleceń podchodzi rzeczywiście kompleksowo jak również fachowo. Usługodawca oferuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, a także soli z Morza Czarnego. Każdy z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, które emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji jak również dostarczane są poprzez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował niezmiernie szeroką gamę obiektów. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych, białych, a także nowoczesnych.

Wszystkie wyposażone są w tężnie, bądź też w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, bądź też stalaktyty Salzteelichter. Jeżeli natomiast chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, zdołają mieć też formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym jak również czerwonym. Prezentują się one wyjątkowo efektownie, tworząc perfekcyjną aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać także różne obiekty z solnych komponentów. Mogą to być lady recepcyjne, bądź też biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, zaś także zadba o doświadczony relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, a także uzdrowisk, które mogą poszerzyć zakres swoich usług.